office@exit-ua.com.ua    +38(0472)507-477   +38(073)699-44-77   +38(095)570-44-77   +38(097)570-44-77

   EUR 32.05/32.70    USD 27.40/27.80
germany

У Німеччині спростили процедуру найму працівників з третіх країн. У червні 2019 року було прийнято відповідний закон про імміграцію фахівців, який вступить в силу в березні 2020 року.

Основне нововведення нового закону: німецькі роботодавці зможуть наймати іноземців, в тому числі з країн не членів ЄС, відразу ж, у міру необхідності, а не вичікувати певний термін.

 Самі претенденти зможуть приїжджати до Німеччини на пошук роботи. Але спочатку потрібно буде підтвердити:

  • дипломи,
  • знання мови,
  • наявність грошових коштів для проживання.

Скасували чергу

Зараз робітники з України можуть претендувати на роботу в Німеччині тільки в порядку 3-ї черги. Спочатку роботодавець зобов’язаний шукати робочу силу з числа німців. Якщо пошуки не увінчалися успіхом, запропонувати роботу можуть громадянам з ЄС. І тільки якщо і там такого фахівця не знайдуть, то дадуть дозвіл на пошук в інших країнах.

 Виняток становлять хіба що висококласні IT-фахівці, у яких офіційний трудовий стаж від 3-х років і заробітна плата не нижче 4 020 євро на місяць. Їх зараз можуть наймати без географічних обмежень.

 Пошуки кваліфікованих кадрів з інших галузей тривають, як правило, не менше трьох місяців. Але вже з березня 2020 року німецький роботодавець зможе відразу брати на роботу того, кого захоче.

 У роботодавців не буде необхідності визначати, чи доступний внутрішній або європейський кандидат, перш ніж найняти фахівця з України. Але в законі також міститься припис, згідно з яким, при зміні ситуації на ринку праці, така першочергова перевірка може бути відновлена, наприклад, в певних професіях або в певних регіонах.

 Якщо, наприклад, в Польщі щорічний недобір становить близько 150-200 тис. працівників, то в Німеччині ситуація куди гірша – щороку незакритими залишаються приблизно 1,2-1,5 млн. робочих місць.

 У регіонах приймуть свої закони

Німеччина є федеративною державою, де парламент країни, Бундестаг, приймає закони, якими задається канва тих чи інших аспектів життя країни. Далі, відповідно до цих законів, свої законодавчі акти приймають парламенти окремих федеральних земель.

 Вони приймають свої закони в рамках прийнятого раніше загальнонаціонального. Тому, в реальності нова схема залучення трудових мігрантів з країн, що не входять в ЄС, запрацює в різних землях Німеччини по-різному і в різний час. Швидше за все, кажуть експерти, окремі закони розроблять і імплементують також навесні 2020 року.

 Основний закон покликаний спростити наймання на роботу, перш за все, кваліфікованих спеціалістів із третіх країн, в яких на даний момент дуже потребують німецькі підприємства.

 Під цю категорію потрапляють фахівці з кваліфікованою професійною освітою, а також випускники вищих навчальних закладів і випускники спеціалізованих коледжів.

 Відповідно до закону про імміграцію, фахівцями є іноземні громадяни, які:

  • закінчили в Німеччині спеціалізований навчальний заклад і отримали професійну освіту або професійну кваліфікацію, або їх освіту еквівалентну німецькій кваліфікованій професійній освіті;
  • мають німецьку вищу освіту, або їх освіта може бути визнана або порівнянна з німецькою вищою освітою.

У той же час, різні землі зможуть коригувати свої внутрішні закони, і послабити вимоги до претендентів, виходячи зі своїх потреб.

 Як пропишуть, так і буде зрозуміло, які вимоги будуть до претендентів. Поки ж це стосується тільки кваліфікованих фахівців. Навіть будівельників наймуть тих, у кого є профільна освіта. Всі вакансії про працевлаштування в Німеччині для різноробочих без кваліфікації, які зараз зустрічаються в інтернеті, не дають можливості легально працювати в Німеччині.

 Які обмеження залишаться

Необхідність отримувати візу для навчання і пошуку роботи як і раніше залишається.

Іноземець повинен довести, що у нього є гроші на прожиття на час свого перебування. Це ж стосується і членів його сім’ї.

Кандидати старше 45 років повинні заробляти щомісяця як мінімум 3 685 євро або мати належне пенсійне забезпечення.

Перевірка еквівалентності кваліфікації і перевірка умов праці залишаються основоположними для доступу до ринку праці. Це необхідно для забезпечення належної оплати праці нових фахівців і запобігання «демпінгу заробітної плати».

 

 

 

Інформація взята з сайту golossokal.com.ua

Наш Адрес

EXIT-UA

г. Черкассы
бул. Шевченко 205
4 этаж офис 402

 

 

 

 

 

Телефоны

kyivstar +38(097)570-44-77

lifecell +38(073)699-44-77

vodafone +38(095)570-44-77

Напишите Нам

office@exit-ua.com.ua

Мы ответим на протяжении 24ч.